Sklep internetowy Shoper.pl
O nas

LAFEDA to polska marka piżam, która jest połączeniem najlepszej jakości materiałów z pomysłowymi projektami, a to w rezultacie daje niesamowite piżamy. Marka powstała, aby zapewnić coś więcej niż prosta piżama. Staramy się by każdy projekt miał w sobie to "coś". Każda z ofert jest oryginalna. Jeśli spojrzy się na którykolwiek z projektów to wyróżniać się będzie:

  • krojem,
  • zastosowanym materiałem - zawsze wysokiej jakości,
  • dodatkami,
  • oryginalnym wzorem,
  • funkcjonalnością

Choć to ostatnie praktycznie zawsze zmierza ku jednemu - klarowny i wspaniały sen. Naszą najważniejszą misją jest wygoda w łóżku to dzięki temu celowi powstają znakomite projekty. Inspiracji mamy wiele, główne z nich to: wygoda, luz, jakość, funkcjonalność i trwałość. Zgodzisz się pewnie, że każda piżama musi być wykonana z miękkiego i przewiewnego materiału, my też, ale musi być trwała.

Ponadczasowe projekty, które przyciągną nie jeden wzrok to wręcz nasze motto. Komfort musi iść w parze z wyglądem. Jeśli się przyjrzysz choćby na zestaw Eden to łatwo można zauważyć, że ten oto zestaw jest stworzony nie tylko do spania, ale na co dzień.

Projektujemy i szyjemy tylko w Polsce, wolimy być pewni co do jakości naszej odzieży. Przekonaj się sama ile szczęścia może dać piżama.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl